Oktober update

icon-news

Oktober 2019 stond in teken van de eerste Bouwsoft Roadshows en Digital Construction Brussels. Tenzij je Officient gebruikt naast Prixo.

Prixo update oktober 2019

Hier is jouw maandelijkse Prixo update

Oktober was druk en leerrijk 

Oktober doet velen denken aan Halloween en het ingaan van het winteruur. Voor Prixo en onze medewerkers was het echter een bijzonder drukke maand. Zo verwelkomden we opnieuw een aantal nieuwe features en vond je Prixo afgelopen weken verspreid over het hele land, van Kortrijk tot Brussel. Een overzicht! 

 

Wat is er veranderd in jouw Prixo planningstool?

Het is je misschien al opgevallen. In oktober heeft ons team ontwikkelaars opnieuw flink gesleuteld aan jouw Prixo planningstool:

🔁 Zo synchroniseer je nu probleemloos het verlof van jouw collega's vanuit de populaire HR tool Officient. Zo zie je nooit meer een afwezigheid van één van je teamleden over het hoofd. Dit bespaart je een hoop uitzoek- en tikwerk en verkleint de kans op fouten! Staat het juist in de HR tool? Dan neemt Prixo dat moeiloos over. Zo simpel is het.

✅ Ons team blijft ook sleutelen aan de zoekfuncties in Prixo. Sinds deze maand is het dan ook mogelijk om te zoeken op naam van uw medewerkers binnen de time sheets. Deze aanpassing zorgt voor extra filteropties en geeft je sneller het overzicht waarnaar je op zoek was.

✂️ Niet elke aanpassing is even makkelijk te benoemen. Zo voerden onze ontwikkelaars afgelopen maand - in samenspraak met onze designers - een aantal kleine optimalisaties door op vlak van lay-out. Deze zorgen er onder meer voor dat er nu meer tekst getoond wordt in de planningsoverzichten en dat zorgt ervoor dat jij weer een klik - en tijd - uitspaart. 

ℹ️ Ook in oktober luisterden we weer volop naar jullie ervaringen. Doordat onze gebruikers dagelijks aan de slag gaan met Prixo en onze tool in echte situaties toepassen, weten jullie het best welke zaken niet honderd procent functioneren. Wij gaan steeds aan de slag met deze feedback en dat zorgt ervoor dat jullie net weer dat tikkeltje vlotter werken en de tool bijvoorbeeld weer wat sneller laadt.

 

Bedankt voor jullie bezoek aan Digital Construction Brussels 2019

Het waren twee drukke dagen, maar het was het meer dan waard. Op 23 en 24 oktober vond je Prixo in het Brusselse Tour & Taxis tijdens Digital Construction. Deze beurs wordt georganiseerd door Confederatie Bouw en brengt de Belgische bouwsector in contact met bedrijven die het reilen en zeilen binnen de industrie wil vereenvoudigen aan de hand van digitale oplossingen. 

Natuurlijk was Prixo ook hier van de partij. Jullie brachten ons massaal een bezoek aan onze stand. We gaan de komende weken graag aan de slag met jullie positieve feedback en de opgedane inspiratie.

Prixo trekt het land door met de Bouwsoft Roadshow

De herfst is traditioneel ook de periode waarin Bouwsoft en haar partners Vlaanderen afschuimen met hun Roadshow. Tijdens dit evenement laten we professionals uit de bouwsector kennis maken met de voordelen die software als Bouwsoft en Prixo te bieden hebben. 

Zo vond je ons afgelopen weken al in Kortrijk en Brugge. De opkomst was overweldigend en de reacties over de hele lijn positief! 

Kon je er niet bij zijn? Niet getreurd! Ook volgende maand vind je ons op de Vlaamse wegen. Zo gaan op volgende momenten nog roadshows door in de provincies Oost-Vlaanderen en Antwerpen. Vlaams-Brabant is in december aan de beurt.  

  • maandag 4 november in Gent (3square - Rijvisschestraat 124, 9052 Gent)
  • dinsdag 5 november in Affligem (De Montil - Moortelstraat 8, 1790 Affligem)
  • maandag 18 november in Antwerpen (Bluepoint - Filip Williotstraat 9, 2600 Antwerpen)
  • dinsdag 19 november in Turnhout (Wimec - Everdongenlaan 29, 2300 Turnhout)
  • maandag 2 december in Leuven (De Hoorn - Sluisstraat 79, 3000 Leuven)
  • donderdag 5 december in Hasselt (Holiday Inn - Kattegatstraat 1, 3500 Hasselt)

Hou onze sociale media in de gaten voor meer informatie hierover. Of contacteer ons meteen via het formulier hieronder. 

shutterstock

Meld je aan voor een gratis PRIXO demo!

Iedereen kan onze tool 14 dagen lang, met alle functies en zonder enige aankoopverplichting testen.

Vraag demo aan